Diversity Dynamics – Wyzwania dla reprezentatywnej amerykańskiej siły roboczej ad

Od 2005 r. Coraz więcej absolwentów mniejszości twierdzi, że zamierza rozpocząć karierę w podstawowej opiece zdrowotnej, poprzez rodzinną medycynę, wewnętrzną medycynę lub pediatrię. Czarni i azjatyccy absolwenci wyrazili jeszcze większe zainteresowanie niż inne mniejszości w ogólnej medycynie wewnętrznej. Ponadto, coraz więcej możliwości uzyskania edukacji medycznej stają się dostępne, jak nowe szkoły medyczne otwarte, a inne rozszerzają. W latach 2002 – 2017 AAMC projektuje, że alopatyczne szkoły medyczne zwiększą swoje pozycje w pierwszym roku o około 30% – z 16 488 do 21 434 uczniów. Kolegia medycyny osteopatycznej od dziesięcioleci rozszerzają swoją ogólnokrajową pojemność: całkowita liczba zarejestrowanych w 2013 r. Wyniosła 23 071, w porównaniu z 10 817 w 2000 r. W 2013 r. Zarejestrowanych było 15 401 (66,7%), a 4613 – Azjatów (20%) i 655 (2,8%) były czarne.
Jednak wciąż pozostaje wyzwanie w zakresie dywersyfikacji siły roboczej lekarzy. Pedagodzy medyczni zauważają, że najważniejszą przeszkodą są niedociągnięcia szkół elementarnych i średnich w przygotowywaniu do studiów mniejszości i studentów o niskich dochodach, a tym bardziej w szkołach medycznych. W rezultacie, mniej niewystarczająco reprezentowanych uczniów mniejszości niż białych studentów ubiegających się o, są akceptowane przez i absolwentów szkół medycznych. Skomplikowanie tego obrazu jest niepewnością przyszłego wsparcia federalnego dla programów rurociągowych zaprojektowanych w celu lepszego przygotowania członków niedostatecznie reprezentowanych mniejszości na potrzeby szkolnictwa wyższego.
Inną ważną kwestią są duże zadłużenie, jakie ponoszą studenci medycyny, w przypadku czarnych studentów, z najwyższym odsetkiem przedmedycznego długu szkolnego. Na studiach w 2012 roku 94% czarnych studentów miało długi; ich mediana długu edukacyjnego wyniosła 184 125 USD, a średni dochód ich rodziców wyniósł 69 000 USD. Średnie zadłużenie wśród wszystkich absolwentów wyniosło 170 000 USD.
Chociaż wiele fundacji korporacyjnych i filantropijnych zapewniało finansowe wsparcie dla programów związanych ze środowiskiem medycznym – rurociągów, największym pojedynczym fundatorem był rząd federalny. Urząd ds. Zasobów Zdrowia i Usług (HRSA) nadzoruje HCOP i Centra Doskonałości (COE), które mają na celu zwiększenie różnorodności zawodów związanych ze służbą zdrowia poprzez opracowanie przewodnika dla tych możliwości dla K-12 i studentów oraz mentoringu zapisani studenci. Ostatnie trzy roczne budżety administracji Obamy utrzymywały pewne, choć malejące, wsparcie dla COE na około 21 milionów dolarów rocznie, ale zaproponowały wyeliminowanie HCOP, działania, które wydaje się być sprzeczne z inicjatywami prezydenta Obamy w zakresie wspierania grup mniejszościowych i echa wcześniejsze budżety prezydenta George a W. Busha.
Kiedy zapytałem HRSA o racjonalne uzasadnienie administracji, powiedziano mi, że chociaż rozwijanie wczesnej części projektu dotyczącego zawodów medycznych jest cenne, przy ograniczonym finansowaniu inwestujemy w działania, które bardziej bezpośrednio i natychmiast wpływają na dostawę i dystrybucję dostawców. AAMC podjęła zdecydowany wyjątek od proponowanych działań, mówiąc, że dwa programy zachęcały przynajmniej 459 036 członków niedostatecznie reprezentowanych grup mniejszościowych do rozważenia kariery w zawodach związanych ze służbą zdrowia, a ich eliminacja miałaby tragiczne konsekwencje dla pracowników służby zdrowia i społeczności, którym służy. .
Tymczasem nauczyciele medyczni są coraz bardziej zaniepokojeni spadkiem poparcia dla akcji afirmatywnej obserwowanej w sprawach sądowych od decyzji Sądu Najwyższego z 2003 r. W Grutter przeciwko
[więcej w: hostessy fordanserki, Kabiny Sanitarne, olejowanie wlosów ]

Tags: ,