Diversity Dynamics – Wyzwania dla reprezentatywnej amerykańskiej siły roboczej cd

Bollinger, który podtrzymał politykę rekrutacyjną na University of Michigan Law School. W czerwcu 2013 r., W pierwszym wezwaniu do takich polis, które Trybunał już rozważył, Fisher przeciwko Uniwersytetowi Teksańskiemu, oddał sprawę sądowi niższej instancji w celu podjęcia dalszych działań zgodnych z jego opinią. (W dniu 15 lipca 2014 r., W odpowiedzi na tę dyrektywę, Sąd Apelacyjny Stanów Zjednoczonych w sprawie piątego obwodu orzekł, że University of Texas może nadal używać akcji afirmatywnych w swoich politykach przyjmowania.) Darrell G. Kirch, dyrektor generalny AAMC, wydał oświadczenie, w którym mówi: AAMC cieszy się, że Sąd Najwyższy nadal uznaje korzyści edukacyjne wynikające z różnorodności i odpowiedniość zindywidualizowanej, holistycznej oceny w przyjęciach. Różnorodność jest kluczowym elementem doskonałości w edukacji, opiece klinicznej i badaniach w krajowych szkołach medycznych i jest wymogiem akredytacji przez Komitet Łącznikowy ds. Edukacji Medycznej. Ale w dłuższym okresie działania afirmatywne mogą być na chwiejnej ziemi, biorąc pod uwagę że pięciu z dziewięciu sędziów Sądu Najwyższego nigdy nie głosowało za względami rasowymi w procesach rekrutacji szkół medycznych. Ponadto osiem stanów zabroniło akcji afirmatywnych opartych na wyścigach, a inne rozważają podobne działania.5 Rozwój, który może ostatecznie zwiększyć różnorodność siły roboczej lekarzy, to zbliżające się tsunami demograficzne. Według Biura Spisu Ludności przewiduje się, że do roku 2060 odsetek ludności Stanów Zjednoczonych liczony przez mniejszości rasowe i etniczne osiągnie 57%. Zgodnie z trwającą zmianą demograficzną wśród młodych dorosłych w Stanach Zjednoczonych liczba białych liczba szkół spadła o około 22% w ciągu ostatnich trzech dekad. Jednak napływ milionów ludzi z innych krajów – z szerokim wachlarzem rasowym i etnicznym – sam w sobie nie może rozwiązać problemów różnorodności, przed jakimi stają czarni Amerykanie i społeczeństwo amerykańskie.
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Pan Iglehart jest krajowym korespondentem czasopisma.

1. Różnorodność siły roboczej lekarzy: fakty i liczby 2010. Washington, DC: Association of American Medical Colleges, 2010.

2. Różnorodność w edukacji medycznej: fakty i liczby 2012. Washington, DC: Association of American Medical Colleges, 2012.

3. Programy rurociągów mające na celu poprawę różnorodności rasowej i etnicznej w zawodach związanych ze służbą zdrowia: spis programów federalnych, ocena metod oceny i krytyczna analiza literatury badawczej. Waszyngton, DC: Departament Zdrowia i Opieki Społecznej, 2009.

4. MA Nivet. Komentarz: różnorodność 3.0: niezbędne uaktualnienie systemu. Acad Med 2011; 86: 1487-1489
5. Leonhardt D. Jeśli akcja afirmatywna jest skazana na zagładę, co dalej. New York Times. 17 czerwca 2014 r .: A3.

Powołując się na artykuły (4)
[więcej w: medycyna estetyczna lodz, ginekologia estetyczna, medycyna estetyczna legnica ]

Tags: ,

Powiązane tematy z artykułem: ginekologia estetyczna medycyna estetyczna legnica