Połączenia między kliniki a społecznością dla opieki o wysokiej wartości cd

Mniejsze systemy dostarczania mogą współpracować z płatnikami w celu uzyskania bardziej wiarygodnych danych, w szczególności dla mianowników używanych do identyfikowania lokalnych społeczności. Utworzenie odpowiedzialnych organizacji opiekuńczych może ułatwić identyfikację większej populacji pacjentów, ponieważ różne elementy systemu opieki zdrowotnej zaczynają współpracować w zarządzaniu opieką nad większymi populacjami. Ponadto systemy dostaw będą musiały rozważyć najbardziej użyteczny sposób definiowania społeczności w ich zlewni. Skupiliśmy się na spisach powszechnych, ale inni mogą wybierać mniejsze grupy spisów ludności lub inne definicje zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb poszczególnych społeczności. Oprócz wyzwań koncepcyjnych i danych, dobrze zdefiniowana infrastruktura operacyjna, w której finansowanie jest dostosowane do tego podejścia, jest warunkiem wstępnym jego pomyślnej realizacji. Usprawnienie działania w społeczności wymaga dobrze zdefiniowanej struktury zespołu, takiej jak dom opieki medycznej skupiony na pacjencie, gdzie praktykujący pielęgniarki i asystenci lekarzy lub menedżerowie populacji mogą interweniować za pomocą innowacyjnych podejść nie opartych na wizytach. Struktury płatności, które nagradzają oparte na wartości modele opieki, które mają na celu poprawę wyników zdrowotnych i ograniczenie marnotrawstwa, zamiast skupiać się wyłącznie na liczbie wizyt w biurze, zapewnią podstawę do utrzymania naszego podejścia. Wiele systemów dostaw i płatników wprowadziło te podstawowe komponenty i oczekujemy, że trend ten będzie kontynuowany.
Włączenie naszego podejścia do modeli opieki klinicznej również stawia wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem. Może być trudno uzyskać przypisanie systemu dostawczego do koncepcji czynników adresowania, które historycznie uznawano za strefę wpływów lub odpowiedzialności poza medycyną. Uzyskanie wsparcia klinicystów pierwszego kontaktu w zakresie kierowania pacjentów do zasobów społecznościowych będzie wymagało ciągłego procesu zapewniającego niezawodność i bezpieczeństwo takich zasobów. Systemy opieki zdrowotnej będą musiały określić odpowiednie odstępy czasu dla aktualizacji informacji o tych zasobach, identyfikacji pozytywnych wartości odstających i przeprowadzania grup fokusowych.
Uważamy, że nadszedł czas, aby systemy dostarczania przyjmowały strategie, które zwiększają naszą świadomość wyzwań, przed jakimi stają nasi pacjenci, aby osiągnąć dobre wyniki zdrowotne i zaoferować plany opieki, które sprostają tym wyzwaniom. Nasze podejście i inne podobne działania prawdopodobnie nie zapewnią kompletnego rozwiązania, ale jesteśmy przekonani, że bardziej przemyślane paradygmaty mierzenia wydajności mogą wspierać eksplorację i wdrażanie programów w celu zapewnienia zdrowych wyników dla wszystkich naszych pacjentów.
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Od Partners HealthCare System, oddziału medycyny ogólnej, Brighama i szpitala dla kobiet, Departamentu Polityki Opieki Zdrowotnej, Harvard Medical School (TDS) i oddziału Pediatrii Ogólnej, Massachusetts General Hospital (EMT) – wszystko w Bostonie.

1. Herrin J, St Andre J, Kenward K, Joshi MS, Audet AM, Hines SC Czynniki wspólnotowe i wskaźniki hospitalizacji. Health Serv Res 2014 9 kwietnia (Epub przed wydrukiem).

2. Beck AF, Moncrief T, Huang B i in. Nierówności w zakresie współczynników przyjmowania dzieci w astmie w sąsiedztwie oraz podstawowych cech społeczności w jednym hrabstwie USA. J Pediatr 2013; 163: 574-580
3. Duncan DT, Sharifi M, Melly SJ, i in. Charakterystyka środowiska zbudowanego w chodzeniu na nogach i wskaźnika BMI u dzieci: dane z dużej bazy danych elektronicznych rekordów zdrowia. Environ Health Perspect 2014 23 września (Epub przed drukowaniem).

4. HealtheRX. Twój związek między opieką zdrowotną a samoobsługą (http://healtherx.org).

5. Commonwealth of Massachusetts. Fundusz powierniczy na rzecz zapobiegania i odnowy biologicznej. Boston: Biuro Wykonawcze ds. Zdrowia i Opieki Społecznej (http://www.mass.gov/eohhs/gov/departments/dph/programs/community-health/prevention-and-wellness).

Artykuły cytowane (11)
[więcej w: medycyna estetyczna warszawa, gabinet medycyny estetycznej, medycyna estetyczna lublin ]

Powiązane tematy z artykułem: gabinet medycyny estetycznej medycyna estetyczna lublin medycyna estetyczna warszawa