Dotacje i przetrwanie ACA – Dzielone decyzje w sprawie ulg podatkowych Premium cd

Państwa mogłyby ustanowić własną wymianę, ale klimat polityczny w wielu stanach może uniemożliwić to. Taka sytuacja miałaby poważne konsekwencje dla lekarzy i ich pacjentów. Bez ubezpieczenia zdrowotnego pacjenci rzadziej szukają i płacą za usługi lekarzy. Pacjenci mogą odroczyć wizytę u swoich lekarzy, poddać się zalecanym testom lub przyjmować przepisane leki, dopóki ich stan się nie pogorszy, co wymaga jeszcze bardziej kosztownej opieki. Zły dług stanie się jeszcze poważniejszym problemem niż teraz.
Oczywiste jest, że zapisy z tytułu podatku od składek są niezręcznie sformułowane. Cel statutu jest jednak jasny i nie ma dowodów, poza czterema słowami, na które te przypadki się zwracają, że Kongres miał odmówić milionom amerykańskich ubezpieczeń zdrowotnych tylko dlatego, że ich państwa postanowiły nie prowadzić wymiany. W ostatecznym rozrachunku sądy prawdopodobnie zajmą się podstawowym kanonem ustawowej konstrukcji, że słowa statutu muszą być czytane w ich kontekście i z uwzględnieniem ich miejsca w ogólnym systemie ustawowym 5 i odradzają interpretację IRS prawo. Zanim jednak dojdzie do końca gry, może to trochę potrwać. I w międzyczasie ciągła niepewność może zniechęcić Amerykanów o niskim i średnim dochodzie do zasłaniania się i opieki.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Od redakcji: od czasu opublikowania tego artykułu administracja Obamy zwróciła się z prośbą do banc o rewizję Halbiga, a strona skarżąca w Kingu wystąpiła o rewizję Sądu Najwyższego.
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 30 lipca 2014 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Washington and Lee University School of Law, Lexington, VA.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Halbig v. Burwell (obwód DC, 22 lipca 2014 r.) (Http://www.cadc.uscourts.gov/internet/opinions.nsf/10125254D91F8BAC85257D1D004E6176/$file/14-5018-1503850.pdf).

2. King v. Burwell (4th Circuit, 22 lipca 2014 r.) (Http://www.ca4.uscourts.gov/opinions/published/141158.p.pdf).

3. Zdrowie Avalere. Zbliżająca się decyzja sądu federalnego może oznaczać podwyżki składki dla prawie 5 milionów Amerykanów. 17 lipca 2014 r. (Http://avalere.com/expertise/managed-care/insights/upcoming-federal-court-decision-could-mean-premium- increases – for-near-5m).

4. Blumberg LJ, Holahan J, Buettgens M. Halbig v. Burwell: potencjalne konsekwencje dla zasięgu i dotacji ACA. Fundacja Roberta Wooda Johnsona / Urban Institute, 17 lipca 2014 r. (Http://www.rwjf.org/content/dam/farm/reports/issue_briefs/2014/rwjf414644).

5. Utility Air Regulation Group v. EPA, 573 US (2014) (Scalia J) (http://www.supremecourt.gov/opinions/13pdf/12-1146_4g18.pdf).

Zamknij odniesienia
[podobne: nzoz kraków, edukacja zdrowotna definicja, ośrodek chorób rzadkich ]
[patrz też: wyszukiwarka skierowań na leczenie sanatoryjne nfz, bezbarwny gaz o ostrej woni, hydroksyzyna cena ]

Tags: , ,

No Responses to “Dotacje i przetrwanie ACA – Dzielone decyzje w sprawie ulg podatkowych Premium cd”

 1. Jigsaw says:

  z wyrostkiem nie ma żartów

 2. Barbara says:

  [..] Cytowany fragment: zdjęcie panoramiczne zębów gliwice[...]

 3. Kickstart says:

  Ciekawa jestem tylko czy jeśli wynik będzie świadczył o alergii

 4. Mr. Lucky says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu zdrowy sen[...]

 5. Day Hawk says:

  no to niegroźne czy nie?

 6. Electric Player says:

  [..] Cytowany fragment: wrocław catering dietetyczny[...]

 7. Miłosz says:

  Witam ,choruje już 12 lat 

Powiązane tematy z artykułem: bezbarwny gaz o ostrej woni hydroksyzyna cena wyszukiwarka skierowań na leczenie sanatoryjne nfz