Montowanie dobrego ataku przeciwko odra ad

Osoby z odrą mogą przenosić infekcje na dzieci, które są zbyt młode, aby się zaszczepić, ale nadal są podatne, na osoby z uzasadnionymi przeciwwskazaniami do szczepienia (takie jak ciężki niedobór immunologiczny) oraz na kilka osób, które pomimo szczepienia pozostają niezabezpieczone wobec tej choroby. W Stanach Zjednoczonych wysiłki w nagłych wypadkach, aby zapobiec importowi odry z ponownego endemicznego przekazu, mogą być kosztowne. Takie reakcje często obejmują pracochłonne działania mające na celu identyfikację, znalezienie i poddanie kwarantannie narażonych i ewentualnie podatnych osób, utworzenie klinik szczepień interwencyjnych i innych środków. Wybuch w 2004 r. W stanie Iowa spowodował szacunkowe koszty 140 000 USD dla lokalnych i państwowych departamentów zdrowia w celu zbadania, opanowania i leczenia tylko trzech pacjentów z potwierdzonymi przypadkami i ich ponad 1000 zidentyfikowanych osób, w tym osób, które były narażone na przypadek indeksu podczas podróży lotniczych powracający z Indii; oszacowanie to nie obejmuje zasobów zewnętrznych, takich jak linie lotnicze lub rząd federalny.5 Szacowany koszt rozwiązania siedmiu potwierdzonych przypadków odry w czasie epidemii w dwóch szpitalach w Arizonie wynosił 800 000 USD. Duża część tej kwoty stanowiła koszt furloughing pracowników służby zdrowia, którzy nie mieli dowodów odporności na odrę; liczba ta nie obejmuje wydatków na zdrowie publiczne ponoszonych przez państwowe i lokalne służby zdrowia oraz inne podmioty zaangażowane w powstrzymywanie epidemii.5 Aby zapobiec ponownemu wprowadzeniu odry jako choroby endemicznej w Stanach Zjednoczonych, musimy najpierw lepiej zaszczepić naszą zagrożoną populację. Oznacza to zapewnienie, że szczepionka jest dostępna dla wszystkich, którzy jej potrzebują – szczególnie dla osób podróżujących poza zachodnią półkulą i osób podróżujących do Stanów Zjednoczonych z krajów dotkniętych chorobą krążeniową – oraz przekonująca niezdecydowane rodziny, że szczepionka jest bezpieczna i skuteczna oraz że odra jest nie jest trywialny i może prowadzić do poważnej choroby.
Powiedzenie wojskowe najlepsza obrona jest dobrym obrazą odnosi się również do odry. Krajowy Komitet Doradczy ds. Szczepień (NVAC) opublikował niedawno raport, w którym podkreśla, że wspieranie globalnych programów szczepień ma nie tylko wartość humanitarną, ale także chroni nasze własne krajowe bezpieczeństwo zdrowotne.5 W tym roku miało miejsce co najmniej 48 importów odry od USA z ponad 30 krajów. kraje – w szczególności Filipiny, które odnotowały epidemię obejmującą ponad 47 000 przypadków i były źródłem około 22 importów do Stanów Zjednoczonych. NVAC zaleca, aby Stany Zjednoczone wspierały wysiłki zmierzające do wyeliminowania odry w sześciu regionach geograficznych Światowej Organizacji Zdrowia. W rzeczywistości, mimo że nie ustaliliśmy jeszcze globalnego celu eliminacji odry, wszystkie sześć regionów ma swój własny cel.
Odra spełnia biologiczne kryteria eliminacji. Ludzie są niezbędni do utrzymania wirusa w naturze, ponieważ nie ma tam rezerwuaru nie będącego człowiekiem. Istnieje skuteczny środek interwencyjny – szczepionki przeciwko odrze. Testy diagnostyczne mogą potwierdzić, czy ktoś ma odrę. Dowodem na zasadę jest długotrwała eliminacja miejscowego krążenia wirusa na półkuli zachodniej.
Być może przedwczesne jest podejmowanie innych globalnych działań zwalczających, dopóki nie zostanie osiągnięte zwalczanie polio; można jednak zrobić o wiele więcej, aby zmniejszyć transmisję odry w jej obecnych zbiornikach
[podobne: wstyd przed dentystą w Warszawie, wstyd przed dentystą lublin, wstyd przed dentystą ]
[przypisy: tattoo choker allegro, klinika okulistyczna ceglana katowice, owczarek niemiecki allegro ]

Tags: , ,

No Responses to “Montowanie dobrego ataku przeciwko odra ad”

 1. Krystian says:

  leczenie raka jądra polega na jego usunięciu

 2. Krzysztof says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: dieta sokowa[...]

 3. Weronika says:

  Do tego non stop zimne ręce

 4. Oliwia says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu kancelaria odszkodowania Lublin[...]

 5. Adrian says:

  Do tego non stop zimne ręce

 6. Sebastian says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: psychoterapia[...]

 7. Junkyard Dog says:

  Polecam serdecznie wszystkim lekarzom, zwłaszcza klinicystom

Powiązane tematy z artykułem: klinika okulistyczna ceglana katowice owczarek niemiecki allegro tattoo choker allegro